Kategoriler > Moda / Aksesuar > artemis diamond

artemis diamond (6/0)

+ artısı
oldukça başarılı. hem mağazaları hem de e-ticaret siteleri güzel. bütün sosyal mecralarda da var.
7.12.2019 11:05:02 - gorselsolen
+ artısı
artemis diamond ilk olarak, 2009 yılında istanbul kapalıçarşı’da mücevher üretimi yaparak, sektörde faaliyet göstermeye başlamıştır. 2019 yılında dünyaya açılmaya karar vermiş ve mitolojideki güçlü kadın figürü olan artemis’ten ilham alarak “artemis diamond” adını almıştır. artemis diamond, kurulduğu ilk günden itibaren kendine özgü tasarımlarla, hem yenilikçi, hem de geleneksel modellerle müşterilerine hizmet vermiştir. tektaş, beştaş, tria yüzük gibi pırlantalı yüzük modellerin yanısıra zümrüt, yakut, safir ve opal anturaj takımları gibi ürünler artemis diamond klasik pırlanta ürün gamı içerisinde yer alır. pırlanta, zümrüt, yakut, safir, aquamarin ve opal gibi taşlar içeren ürünlerin dışında taşsız 14 veya 18 ayar altın ürünleri de mevcuttur. yüzük, kolye, küpe, bileklik, şahmeran ve halhal gibi hemen hemen her kategoride sürekli yeni tasarımlar ortaya koymaktadır. artemis diamond’un merkezi istanbul nur-u osmaniye semtindedir. bunun yanısıra istanbul bağdat caddesi ve nişantaşı’nda birer mağazası bulunmaktadır. yine istanbul ilinde, aksaray semtinde de bir mağazası kurulum aşamasındadır. artemis diamond türkiye dışında da faaliyet göstermektedir. hali hazırda hollanda’nın arnhem kentinde faaliyet gösteren bir mağazası bulunmaktadır. ayrıca italya’nın vicenza kentinde de bir mağazası kurulum aşamasındadır. artemis diamond ürünlerini, türkiye içi ve türkiye dışındaki mağazalarından temin edebileceğiniz gibi, www.artemisdiamond.com adresindeki e-ticaret sitesinden de temin edebilirsiniz. bunun dışında ınstagram, facebook, youtube, pinterest ve twitter gibi sosyal mecralardan da artemis diamond ürünlerine ulaşabilirsiniz.
6.12.2019 00:17:26 - gorselsolen
+ artısı
bağdat caddesi şubesinden tektaş yüzük almıştık. memnun kaldım. sonra instagramdan takip etmeye başladım. orada da beğendiğim ürünler oluyordu. sonra instagramdan beğendiğim bi ürünü internet sitesinden sipariş ettim. gayet iyiydi. arkadaşlarıma da tavsiye ettim. alışveriş yapanlar memnunlardı. tavsiye ederim.
5.12.2019 08:55:00 - gorselsolen
+ artısı
artemis diamond adlı pırlanta firmasının bağdat caddesi şubesinden tektaş yüzük almıştık. memnun kaldım. sonra ınstagram2dan takip etmeye başladım. orada da beğendiğim ürünler oluyordu. sonra ıstagram'dan beğendiğim bir ürünü internet sitesinden sipariş ettim. gayet iyiydi. arkadaşlarıma da tavsiye ettim. alışveriş yapanlar memnunlardı. tavsiye ederim.
4.12.2019 21:34:43 - gorselsolen
+ artısı
artemis diamond adlı pırlanta firmasının bağdat caddesi şubesinden tektaş yüzük almıştık. memnun kaldım. sonra instagramdan takip etmeye başladım. orada da beğendiğim ürünler oluyordu. sonra instagramdan beğendiğim bi ürünü internet sitesinden sipariş ettim. gayet iyiydi. arkadaşlarıma da tavsiye ettim. alışveriş yapanlar memnunlardı. tavsiye ederim.
4.12.2019 21:30:35 - gorselsolen
+ artısı
Artemis Diamond adlı firmanın Bağdat Caddesi'ndeki şubesinden tekteş yüzük aldık. Memnun kaldık. Sonra Instagram'dan da takip etmeye başladım. Instagram'da da beğendiğim bir ürün oldu. Bu sefer internet sitesinden sipariş ettim. Şimdilik memnunuz. Arkadaşlarıma da tavsiye ettim. Alışveriş yapanlar memnun kaldı. Tavsiye ederim.
2.12.2019 04:33:24 - gorselsolen