Kategoriler > Tüketici Ürünleri > miny baby ocak - fırın gaz düğmesi güvenlik kapağı

miny baby ocak - fırın gaz düğmesi güvenlik kapağı (4/4)

+ artısı
Kızım mutfağa girer girmez fırın düğmelerine koşuyordu. Şimdi iki kurcalayıp açmaya çabalıyor sonra vazgeçiyor. Ürün resimdeki gibi şeffaf değil, plastik ancak iş görüyor. Yalnız açma mandalı biraz daha sert olabilirdi, bu haliyle çok kolay açılıyor.
+ artısı
Firin dugmelerine taktim, artik bebek acamiyor 1.5 yasinda. Ac kapa yeride sert bundan dolayi acmaya calisirken biraz elleyip birakiyor. Cok basarili ve saglam .
8.10.2019 10:48:37 - Didi
+ artısı
3 yıl olmuş aldığımız. Halen takılı duruyor kullanıyoruz. Fakat her fırın için uyumlu olmayabiliyor. Düğmeleri birbirine yakın olan başka bir fırınımıza aldık mesafeden dolayı sığmıyor birini takıp diğerini takamıyorsunuz. Diğer fırınımızda bütün düğmelere takılı sorunsuz kullanıyoruz 3 yıldır.
8.10.2019 09:36:25 - vampir
+ artısı
aslında ürün güzel. yapıştırıcısı bu tip ürünlerde gördüğüm en kuvvetli ve pratik yapışkan. Ancak bizim ocağın tuşları yakın olduğu ve ürünün dip kısmı geniş olduğu için yan yana 2 tanesini takamadık. Ocak düğmelerinin araları genişse alınabilir. Açıp kapaması pratik ancak ufak çocuklar açamıyor.
8.10.2019 09:36:25 - liberty